DÁLNIČNÍ ZNÁMKY DOPRAVNÍ INFO APLIKACE ZÁKONY PRO NEŘIDIČE VOZIDLA V PÁTRÁNÍ POJIŠTĚNÍ VOZIDEL

Bodový Systém

Aplikace poskytuje informace o bodovém systému, který se vztahuje na řidiče vozidel a území České republiky. Díky možnosti evidence vlastních přestupků již nikdy nezapomenete, kolik si toho ještě můžete dovolit.

DailyRoads Voyager

DailyRoads Voyager je čenou skříňkou, palubní kamerou i videorekordérem, zachytávajícím video a fotografie z vámi absolvovaných tras. Aplikace automaticky zachycuje vše, ale pouze důležité události zůstávají uchovány pro pozdější využití. Můžete si sami jednoduše dotykem vybrat, co uchovat, nebo zvolit zachování záznamu před detekcí nárazu.

SPZ ČR

Chcete zjistit vše o svém vozidle, autě svého souseda, nebo toho nešťastníka, do kterého jste právě nabourali? Díky aplikaci SPZ ČR nemusíte dlouze hledat na webu pojišťovny, nebo na stránkách České kanceláře pojistitelů, jestli je auto pojištěné.

Tank Navigator - Ceny Benzínu

Aplikace Tank Navigator vyhledává čerpací stanice s akceptací karet CCS v ČR a SR a zobrazuje na nich aktuální ceny PHM ve vašem okolí nebo ve vámi určeném místě. Aplikace vyhledává i další akceptační místa CCS.

© 2015 AUTOSITE.cz
Obsah těchto stránek www.pro-ridice.autosite.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu AUTOSITE.CZ v rozporu s právním řádem České republiky.