DÁLNIČNÍ ZNÁMKY DOPRAVNÍ INFO APLIKACE ZÁKONY PRO NEŘIDIČE VOZIDLA V PÁTRÁNÍ POJIŠTĚNÍ VOZIDEL

DÁLNIČNÍ ZNÁMKY

Roční kupón (označení R) je platný po dobu 14 měsíců (tj. od 1. 12. 2015 do 31. 1. 2017). Měsíční kupón (označení M) platí v den vyznačený na kupónu a bezprostředně následující měsíc. Konec platnosti připadá na den, který se číselně shoduje se dnem vyznačeným na kupónu. Není-li takový den v příslušném kalendářním měsíci, připadne konec platnosti na jeho poslední den. Desetidenní kupón (označení D) počíná dnem vyznačeným na kupónu a končí uplynutím desátého kalendářního dne.

PRODEJNÍ MÍSTA

Dálniční kupóny je možno zakoupit ve všech provozovnách České pošty, na čerpacích stanicích, na hraničních přechodech a na jiných místech poskytujících služby pro motoristy. Prodejní místa kupónů jsou označena samolepkou a při jejich koupi je k dispozici informační leták.

CENÍK 2015

Roční 1 500 CZK • Měsíční 440 CZK • Desetidenní 310 CZK

Dle nařízení vlády č. 240/2014 Sb. - o výšši časových poplatků

© 2015 AUTOSITE.cz
Obsah těchto stránek www.pro-ridice.autosite.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu AUTOSITE.CZ v rozporu s právním řádem České republiky.